­čî× LETN├ü AKCIA ­čî×┬á-20% na vybran├ę produkty so┬áz─żavov├Żm k├│dom LETO20.
Plat├ş od 12.6. do 23.6.2024.
Worldwide

Dizajn na mieru

Machov├Ż obraz podsvieten├Ż s logom - kopce

DIZAJN NA MIERU

Ak m├íte vo svojom interi├ęri priestor, ktor├Ż by ste chceli o┼żivi┼ą pomocou pr├şrodn├Żch bez├║dr┼żbov├Żch in┼ítal├ícii, ve─żmi radi V├ím s t├Żm pom├┤┼żeme. M├íme bohat├ę sk├║senosti s realiz├íciami r├┤znych projektov na mieru. Realizujeme machov├ę steny, rastlinn├ę in┼ítal├ície, taktie┼ż r├┤zne dizajnov├ę kombin├ície na┼íich ┼ítandardizovan├Żch produktov z e-shopu.

In┼ítal├ícia bez├║dr┼żbovej zelene nemus├ş by┼ą len vertik├ílna, ale aj horizont├ílna, ako napr├şklad pre farmaceutick├║ japonsk├║ spolo─Źnos┼ą Takeda, kde sme navrhli a realizovali cca 100 m2 zenov├Żch z├íhrad v shirakawa suna ├║prave. Cel├í realiz├ícia prebehla pod certifik├íciou BREEM. Na┼ía v├Żroba sp─║┼ła najpr├şsnej┼íie ekologick├ę ┼ítandardy. Pracujeme s kvalitn├Żmi nemeck├Żmi r├ímami NIELSEN, ktor├ę n├ím umo┼ż┼łuj├║ zabezpe─Źit ve─żmi komplexn├ę projekty. Pokia─ż by ste si priali zapracova┼ą do in┼ítal├ície aj firemn├ę logo, vieme pon├║knu┼ą naj┼íir┼íie portf├│lio materi├ílov, aby sme zobrazili em├│ciu, ktor├║ chcete komunikova┼ą smerom ku svojim klientom.

VIZUALIZÁCIE INTERIÉROV

Neviete si predstavi┼ą, ako by machov├í in┼ítal├ícia vyzerala vo Va┼íom interi├ęri? Nechajte to na n├ís! Sk├┤r, ne┼ż machov├║ dekor├íciu vyrob├şme a nain┼ítalujeme, zhotov├şme vizualiz├íciu interi├ęru.┬á Po┼ílite n├ím foto steny, priestoru, kde by ste chceli bez├║dr┼żbov├║ zele┼ł umiestni┼ą a o ostatn├ę sa postar├í n├í┼í t├şm s internou dizajn├ęrkou, ktor├í m├í bohat├ę sk├║senosti s aran┼żovan├şm a vizualizovan├şm zelene v interi├ęroch. Pokia─ż m├íte len vizualiz├ície od architekta, taktie┼ż nie je probl├ęm vlo┼żi┼ą na┼íe grafiky a text├║ry a zobrazi┼ą pr├şrodn├ę bez├║dr┼żbov├ę in┼ítal├ície.

Pokia─ż by ste chceli zakomponova┼ą do zelenej alebo machovej steny aj vlastn├ę logo, taktie┼ż ho budeme potrebova┼ą v procese vizualiz├ície a to vo forme kriviek. N├ísledne na┼ía dizajn├ęrka vytvor├ş r├┤zne alternat├şvy zobrazenia Va┼íej firemnej identity.

Vizualiz├ícia li┼íajn├şkov├ę logo

DIZAJNOVÉ RIEŠENIA NA MIERU PRE VAŠU FIRMU

Chcete svoj domov alebo firemn├ę priestory roz┼żiari┼ą pr├şrodnou bez├║dr┼żbovou zele┼łou? Vytvor├şme origin├ílne rie┼íenie pod─ża Va┼íich predst├ív. V spolupr├íci s na┼íou dizajn├ęrkou navrhneme, vyrob├şme a nain┼ítalujeme jedine─Źn├║ machov├║ stenu, rastlinn├║ stenu ─Źi in├║ machov├║ dekor├íciu, ktor├í pote┼í├ş Va┼íe o─Źi aj du┼íu. Vyu┼ż├şvame pri tom r├┤zne druhy a farby stabilizovan├Żch machov a rastl├şn, ktor├ę vieme vz├íjomne kombinova┼ą. Pre firemn├Żch z├íkazn├şkov pon├║kame tie┼ż mo┼żnos┼ą osadenia vlastn├ęho loga aj s podsvieten├şm.┬á

Dajte svojmu interi├ęru zelen├║ a nev├íhajte n├ís kontaktova┼ą!┬á

Pošlite nám svoju predstavu a my sa Vám ozveme

Tu vlo┼żte logo v krivk├ích:
(ZIP, PSD, PDF - max 1 s├║bor)
Tu vlo┼żte foto interi├ęru, kde chcete machov├║ dekor├íciu:
(ZIP, JPG, JPEG, PNG,PDF - max 3 s├║bory)