ZĽAVA -15% na tovar z kategórie VYROB SI MACHOVÝ OBRAZ –  kód MATERIAL15.
Doprava zdarma pre objednávky nad 20 eur – kód DOPRAVA.
Worldwide

Machové logá

MACHOVÉ LOGÁ PRE FIRMY

Chceli by ste prezentovať firemnú identitu a značku pomocou trendovej eko bezúdržbovej zelene? Ponúkame Vám jednoduchý prehľad základných materiálov, pomocou ktorých vieme zobraziť Vaše logo na prírodnom podklade. Výberom tejto formy prezentácie utvrdzujete svojich potenciálnych klientov, že Vám záleží na moderných ekologických trendoch. Zároveň je takéto logo vizuálne atraktívnejšie a ľahšie zapamätateľné. 

Logo vieme upevniť do machovej steny alebo machového obrazu v čistých líniách písmen, alebo častí loga a to pomocou takzvaných štiftov. Štifty odsadia logo od zelenej plochy na vzdialenosť, akú potrebujeme. Ak by ste chceli  zvýrazniť firemné logo alebo grafiku pomocou podsvietenia, náš tím dokáže na mieru pripraviť podsvietenie jednotlivých písmen a častí grafiky. Vyberte si z našej ponuky typ loga, aké sa vám páči. 

MACHOVÉ LOGO LIŠAJNÍK

Ak chcete zobraziť svoju firemnú identitu pomocou čo najprírodnejšieho prevedenia, machové logá sú pre Vás ideálnou voľbou.

Dokážeme použiť širokú škálu machov, napríklad severský lišajník, kde vedia pri zobrazení pomôcť  aj farebné odtiene. Taktiež môžeme kombinovať kopcovitý a lesný mach.  Logo musí mať vždy podklad, na ktorý sa fixuje machová plocha. Rámik je vec dizajnu, vieme vyrobiť machové logo v rámiku, ale aj v bezrámovom prevedeni. Následne sa logo inštaluje na určenú plochu pomocou šablóny.

Machové logávhodné na rovné nosné plochy, bez dosahu UV žiarenia a taktiež je dôležité, aby neprišli do styku s vodou. Kotvenie loga zabezpečia skrutky alebo fixačné lepidlo.

Výhodou tejto alternatívy sú nižšie náklady v porovnaní s machovou stenou a naturálny dizajn.

Machové logá - ABW z lišajníka
Drevené logo dub natural - VILLATESTA

DREVENÉ LOGO DUB NATURAL

Materiál použitý pri prezentácií tohto loga je dubová preglejka, ktorá môže mať rôznu povrchovú úpravu ako napríklad naturálny lak, olej alebo moridlá.

Logo sa vyreže do dreveného materiálu pomocou lasera, čiže bočné hrany ostanú v čiernej farbe. Následne je možné fixovať písmená alebo časti loga do machového obrazu, machovej steny alebo podkladu pomocou hliníkových valčekov – takzvaných štiftov. Štifty nám určujú minimálnu šírku písmen alebo častí. Štandardne je minimálna šírka písmena alebo časti loga 10mm. Štifty nám pomôžu vyniesť logo nad machovú plochu, a tým sa zvýrazní prezentácia firemnej grafiky. Najčastejšie kombinujeme severský lišajník a drevené logá, nakoľko jednoliata plocha severského lišajníka nie je rušivá a grafika loga krásne vystúpi do popredia.

LOGO PLEXI PODSVIETENÉ

Jedno z najčastejších riešení zobrazenia firemnej grafiky je pomocou materiálu plexi, pri ktorom máme rôzne možnosti zobrazenia. V inštalácii pre spoločnosť PERI je použité lesklé mliečne plexi, ktoré je výraznejšie odsadené od lišajníkového podkladu pomocou štiftov, nakoľko sme inštalovali na zadnú stranu LED podsvietenie.

Varianty materiálu PLEXI:

  • biely nepriehľadný materiál v rôznych hrúbkach
  • priehľadný materiál, podlepený fóliou v RAL odtieňoch
  • priehľadný materiál plexi s plnou farebnosťou v rôznych hrúbkach

Výhodou tohto riešenia je, že dokáže verne zobraziť farebnosť aj zložitejšiu štruktúru loga presne podľa dizajn manuálu alebo podkladových kriviek.Inštalácia je možná na hliníkové štifty, alebo nosné podkladové plochy.

Logo plexi podsvietené - PERI
Machová stena so šiškami Arietes Marmont

OCEĽOVÉ LOGO NEREZ

Pokiaľ potrebujete luxusné logo, ktoré bude hneď na prvý pohľad zvýrazňovať kvalitu, treba siahnuť po kovovej verzii firemnej grafiky.

Zobrazené logo pre hotelový komplex bolo vyrezané laserom z nerezu a uchytené na machový podklad pomocou štiftov. 

Taktiež vieme zabezpečiť oceľové písmená alebo časti loga, ktoré môžu mať rôzne povrchové úpravy ako napríklad práškovanie, striekanie, lakovanie.

GRAFICKÉ 3D LOGO SVETELNÉ

Grafické 3D logo nám pomáha zobraziť komplikovanejšie grafiky ako napríklad tieňovanie, farebné prechody alebo časti, ktoré nie je možné vyrezať do podkladu. Môže byť svetelné – podsvietené, ale aj nesvetelné, ktoré sa dá osvetliť externe.

V zobrazenej inštaláci pre spoločnosť HUAWEI je použité moderné LED ultra slim prevedenie, ktoré svieti do boku a osvetluje machovú plochu. Zároveň zvýrazňuje línie daného loga.

S ultra slim 3D nápismi dokážeme vytvoriť ďalšie štýly osvetlenia, ako je predné a bočné osvetlenie, čisto bočné, negatívne podsvietenie atď…

Podsvietené logo Huawei
Plastové logo - Erb Nové Zámky

PLASTOVÉ LOGO MATNÉ FARBENÉ

Plastové logo vyrábame pomocou materiálu styrodur, ktorý je ľahko opracovateľný pomocou fasádnych farieb, ktoré predlžia životnosť materiálu. Farby sa dajú tónovať do rôznych RAL odtieňov, čo nám umožnuje čo najvernejšie zobrazenie podľa vášho dizajn manuálu.

Hrúbka styroduru je 50mm alebo 30mm, čiže logo osadené v machu pôsobí výraznejšie. Písmená alebo časti loga sa fixujú priamo na podkladovú dosku machovej steny a mach alebo rastliny sa aplikujú až následne.

NEÓNOVÉ LOGO SVETELNÉ

Moderné zobrazenie grafiky pomocou neónu je v súčasnosti veľkým trendom. Veľkou výhodou neónového loga je vysoká svietivosť, čitateľnosť a to hlavne z väčších vzdialeností či už cez deň, alebo v noci. Pri aplikácií LED neónov na povrchu písmen, znakov či liniek je možné použiť rôzne farby LED diód, či už jednofarebných LED alebo RGB LED.

Najčastejšie inštalujeme neón na plexisklo, ktoré spolu s neónom priaznivo pôsobí na celkový vzhľad reklamy. Následne sa plexisklo inštaluje do machovej steny pomocou hliníkových štiftov.

Pri jednoduchších grafikách je možné inštalovať neónové krivky aj bez plexi, priamo nad machovú plochu.

Machový obraz podsvietený s logom - kopce

Potrebujete vyrobiť machové logo na mieru? Napíšte nám!

Tu vložte logo v krivkách:
(ZIP, PSD, PDF - max 1 súbor)
Tu vložte foto interiéru, kde chcete machovú dekoráciu:
(ZIP, JPG, JPEG, PNG,PDF - max 3 súbory)