Zľava 10% na tovar z kategórie VYROB SI MACHOVÝ OBRAZ szľavovým kódom material10
 Doprava zdarma pre objednávky nad 20 eur.
 
Worldwide

Dizajnové zrkadlá

Dizajnové zrkadlá Mossdesign

Máte svoj domov zariadený v modernom severskom minimalistickom štýle a hľadáte pekné zrkadlo, ktoré by do tohto konceptu ideálne zapadlo? V tom prípade sú dizajnové zrkadlá Mossdesign presne to, čo Váš interiér potrebuje.

Príjemne zútulnia Vašu obývačku, predsieň, spálňu, chodbu, schodisko či kúpeľňu.  Tieto originálne dubové zrkadlá sú tiež pekným doplnkom administratívnych budov, medicínskych centier a hotelov

Dizajnové dubové zrkadlá Mossdesign majú 100% slovenský pôvod. Pri ich výrobe dbáme na kvalitu prevedeniapevnosť materiálu, preto ich vsádzame do odolného dubového rámu vo veľkosti 45 – 105 cm s možnosťou výberu z 3 farieb – prírodný dub, biela a čierna.  Rámy sú z rovnakých farieb a materiálu, ako kruhové machové obrazy, takže sa dajú navzájom zaujímavo kombinovať.   

Podľa toho, či máte radi skôr tradičnú klasiku alebo uprednostňujete viac štýlové kúsky s atypickým rámom či machovou aplikáciou, si u nás môžete vybrať z niekoľkých variant dizajnových dubových zrkadiel Mossdesign.  

Dizajnové dubové zrkadlo 45cm

Vyberte si dizajnové zrkadlo Mossdesign z našej ponuky

Dubové zrkadlo OAK

Dubové zrkadlo OAK

DUBOVÉ ZRKADLÁ S PODSVIETENÍM NA MIERU

Páčia sa Vám podsvietené zrkadlá, ale nevybrali ste si z našej ponuky? Dizajnové zrkadlá vyrábame s rôznym typom podsvietenia a zapínania podľa potrieb zákazníka. Napíšte nám svoju predstavu prostredníctvom formulára a my Vám navrhneme a vyrobíme dubové zrkadlo s podsvietením na mieru