ZĽAVA -15% na tovar z kategórie VYROB SI MACHOVÝ OBRAZ –  kód MATERIAL15.
Doprava zdarma pre objednávky nad 20 eur – kód DOPRAVA.
Worldwide

Dizajnové zrkadlá

Dizajnové zrkadlá Mossdesign

Máte svoj domov zariadený v modernom severskom minimalistickom štýle a hľadáte pekné zrkadlo, ktoré by do tohto konceptu ideálne zapadlo? V tom prípade sú dizajnové zrkadlá Mossdesign presne to, čo Váš interiér potrebuje.

Príjemne zútulnia Vašu obývačku, predsieň, spálňu, chodbu, schodisko či kúpeľňu.  Tieto originálne dubové zrkadlá sú tiež pekným doplnkom administratívnych budov, medicínskych centier a hotelov

Dizajnové zrkadlá Mossdesign majú 100% slovenský pôvod. Pri ich výrobe dbáme na kvalitu prevedeniapevnosť materiálu, preto ich vsádzame do odolného dubového rámu vo veľkosti 45 – 105 cm s možnosťou výberu z 3 farieb – prírodný dub, biela a čierna.  Rámy sú z rovnakých farieb a materiálu, ako kruhové machové obrazy, takže sa dajú navzájom zaujímavo kombinovať.   

Podľa toho, či máte radi skôr tradičnú klasiku alebo uprednostňujete viac štýlové kúsky s atypickým rámom či machovou aplikáciou, si u nás môžete vybrať z niekoľkých variant dizajnových dubových zrkadiel Mossdesign.  

Dizajnové dubové zrkadlo 45cm
Hranaté machové zrkadlo - Bolmoss

Dizajnové zrkadlá s podsvietením

Zrkadlá majú nielen estetickú, ale najmä praktickú funkciu. Ak v ňom chcete dokonale vidieť svoj obraz, musí byť predovšetkým správne osvetlené. Vyriešiť to môžete náročným hľadaním a následnou inštaláciou vhodného svietidla, oveľa jednoduchšie však je, kúpiť si priamo dizajnové zrkadlo s podsvietením.

V Mossdesign vyrábame na mieru machové dizajnové zrkadlá s LED osvetlením. Na výber máte hranatý/kruhový variant rámu  v 4 farbách a rôzne typy osvetlenia : biela teplá 3000K, biela denná 4000K alebo biela studená 6000K. Tiež si viete vybrat z viacerých typov zapínania. Záleží od Vás a toho, kde bude Vaše nové dizajnové zrkadlo umiestnené. 

Ak svoje vysnívané zrkadlo nenájdete v našej ponuke, napíšte nám a my Vám navrhneme a vyrobíme dizajnové zrkadlo s podsvietením na mieru

Vyberte si dizajnové zrkadlo Mossdesign z našej ponuky

Dubové zrkadlo OAK

Dubové zrkadlo OAK

Zaoblené zrkadlo SQUARE

Zaoblené zrkadlo OVAL